Šťastná zpráva

Dlouho jsme sem nepřidali žádnou novinku. Páničkové asi čekali na nějakou pořádnou. No nevím, spíš si myslím že to flákají. Ale jednu novinku mám, na návštěvě u pana doktora jsem dostala fotku. Teda provedení nic moc, takovou černobílou, flekatou. Sama bych ji nechtěla. Ale asi bude mít nějakou hodnotu. Protože od té doby, co tu fotku panička má, vyvařuje a podstrojuje mi v jednom kuse. Pořád mě hladí a chválí a kouká na ten obrázek, jako by byl nějak očarovaný.

Pokud mě paměť neklame, tak jsem takovou fotku už jednou měla. A pak se mi narodily čtyři štěňátka. Tak to by mohlo být ono. Asi to budu muset někde vyzvědět. 

 

No koukala jsem na pánička včera dlouho do noci a on stále něco dělal v notebooku a strašně se u toho nervoval. Ležela jsem u něj a on tam skládal fotky mé a Winciho, kterého jsme byli na začátku měsíce navštívit. Pořád něco přehazoval a psal a já u toho nakonec usnula. Nakonec on usnul taky a tak Vám ten jeho výtvor můžu ukázat. Ty fotky už jsou pěknější, než od doktora.  Jsou barevné a veselé. Víc se mi líbí. 

Tak na to koukněte. A schválně, kdo má hezčí obrázek, paníček nebo doktor?

Kontakt

Aurum a Silesia

Šťastná zpráva

Kontakt

Aurum a Silesia