O nás

Chovatelská stanice Aurum a Silesia byla založena 11.11. 2020. Název stanice je v latinském jazyce a v překladu znamená "Zlato ze Slezska". Přestože máme CHS založenou teprve krátce, zlatý retriever patří k našemu životu již více než 20 let. Náš první golden byl u nás již v roce 2002. Byla to nádherná fenka "Barbie od Jakuba Krčína" kterou jsme podomácku nazvali Niki. Niki s námi byla dlouhých 14 let a byla skvělou kamarádkou a parťačkou do pohody i nepohody. Její zlaté povahové vlastnosti nás utvrdily, že dalším členem naší domácnosti bude opět zlatý retrievr. Není tedy divu, že když nás opustila po úctyhodných 14 letech, ihned jsme si pořídili štěňátko - fenečku "A Lot Of Passion Of Magandas" kterou jsme pojmenovali Aria.

Svět by byl lepší místo, kdyby měl každý člověk schopnost milovat tak bezpodmínečně jako psi.

Aurum a Silesia

Naše Arinka pochází z chovatelské stanice MAGANDAS, která patří úžasné chovatelce Majdě Růžičkové. Vděčíme ji nejen za našeho pejska, ale také za spoustu dobrých rad a doporučení. S ní jsme začali poznávat co znamená výcvik hrou u Martina Luňáka „Nice Friend“, kde všichni pejsci s radostí a ochotou udělají co vám na očích uvidí, jen pro Vaše pohlazení a pochvalu. Postupně se seznamovali s více a více dobrými lidmi, kteří mají stejné zájmy a bohaté zkušenosti. A že jich je….  

Aurum a Silesia

O nás

Chovatelská stanice Aurum a Silesia byla založena 11.11. 2020. Název stanice je v latinském jazyce a v překladu doslova znamená "Zlato ze Slezska". Přestože máme CHS založenou teprve krátce, zlatý retriever patří k našemu životu již více než 18 let. Náš první golden byl u nás již v roce 2002. Byla to nádherná fenka "Barbie od Jakuba Krčína" kterou jsme podomácku nazvali Niki. Niki s námi byla dlouhých 14 let a byla skvělou kamarádkou a parťačkou do pohody i nepohody. Její zlaté povahové vlastnosti nás utvrdily, že dalším členem naší domácnosti bude opět zlatý retrievr. Není tedy divu, že když nás opustila po úctyhodných 14 letech, ihned jsme si pořídili štěňátko - fenečku "A Lot Of Passion Of Magandas" kterou jsme pojmenovali Aria.

Svět by byl lepší místo, kdyby měl každý člověk schopnost milovat tak bezpodmínečně jako psi.

Aurum a Silesia

Naše Arinka je z chovatelské stanice MAGANDAS, která patří úžasné chovatelce Majdě Růžičkové. Vděčíme ji nejen za našeho pejska, ale také za spoustu dobrých rad a doporučení. Poznali jsme co znamená výcvik hrou s Martinem Luňákem „Nice Friend“, kde všichni pejsci s radostí a ochotou udělají co vám na očích uvidí, jen pro Vaše pohlazení a pochvalu.

Aurum a Silesia